Aleksander Zverev je stigao do najvažnije pobede i trofeja u karijeri trijumfom nad Novakom Đokovićem u finalu Završnog mastersa u Londonu. Nemac je slavio sa 2:0, po setovima 6:4, 6:3, iako je samo četiri dana ranije Srbin rutinski slavio u meču grupne faze.

Read more...

Srpski teniser Novak Djoković plasirao se večeras u finale završnog mastersa u Londonu, pošto je u polufinalu pobedio Južnoafrikanca Kevina Andersona sa 6:2, 6:2.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić je poslednjih nedelja u središtu interesovanja britanske javnosti.

Nakon što se Španija „predomislila“, pa dozvolila kosovskim sportistima da se takmiče s državnim obeležjima, iz Indije stiže nova zabrana.

Japanska atletičarka postala je heroj svoje nacije ali i sveta jer je posle pada na timskom maratonu, posle kog je slomila nogu, nastavila puzeći trku kako bi predala štafetu koleginici iz tima.

Moralo je i to jednom da se dogodi. Na Gran priju u Taškentu naša džudistkinja Milica Nikolić osvojila je bronzanu medalju, dok je zlatna bila kosovska takmičarka Distria Krasnići, i zajedno su stajale na pobedničkom postolju.

Najbolji rvač svih vremena, legendarni ruski sportista Aleksandar Aleksandrovič Kareljin, stigao je posetu Srbiji.