BalkansPress

Dobro došli!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković potezima na terenu zadivio je publiku na Indijan Velsu.

Srpski teniser plasirao se u treće kolo Indijan Velsa, pošto je pobedio 128. igrača sveta Amerikanca Bjorna Frantandjela.

Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 30 minuta. On je prvi set dobio posle taj-brejka u kome je bilo 7:5, dok je u drugom setu imao lakši posao i posle dva napravljena brejka obezbedio je pobedu.

Đoković je ostvario 50. pobedu u Indijan Velsu, gde ove godine pokušava da osvoji rekordnu šestu titulu.

Jedan od presudnih poena na ovom meču bio je pri rezultatu 5:4 za 128. igrača sveta. Servirao je Fratanđelo, ušlo se u razmenu koja je na početku bila izjednačena, da bi u jednom trenutku Amerikanac ostvario prednost u poenu.

Ipak, naš as je po ko zna koji put pokazao zašto važi za najboljeg defanzivca na svetu.