BalkansPress

Dobro došli!

"Bogati crni panter", kako sebe zove na Instagramu i dalje kači snimke na kojima se vidi da ne izlazi iz svog "lamborginija", kog je dobio za 18. rođendan. Ili je to sada možda samo jedan u nizu, jer se slika pored "zverova" raznih boja.

 

Preskupi automobil, čija je cena prava sitnica, oko 200.000 evra, odlično ide i po lošijim putevima, pa i kroz njive. Dok je nekima možda žao mašine koja nije zaslužila tako nešto, mi apelujemo na momka da ipak više obraća pažnju na saobraćaj nego na snimke koje pravi, jer u jednom trenutku "gas" stiže i do 222 km/h. Osim što je pokazao "zavidno" znanje engleskog jezika "prvi sa lambom na ovom putu", dečko je svima demonstrirao i druge svoje vrline.

Mladić, kako mu piše na Instagram profilu, navodno živi u Beogradu, a trenutno traži "posao" sa punim radnim vremenom.

PROČITAJTE: "UPRAVO GA PRATIM, UPALIO JE TRI VATRE" Muškarac u Grčkoj pozvao policiju i prijavio PIROMANA, a ovako je dispečer primio poziv (VIDEO)

(BalkansPress / Telegraf.rs)

Scroll to top